Ви знаходитесь в Україні чи в іншій країні і потребуєте імміграційної поради з приводу переїзду до Великої Британії?
Ви вже прибули до Великої Британії і стикаєтесь з проблемами: не отримали BRP, не знаєте, як оформити  соціальні  виплати, невдовзі не маєте, де жити…? 
Ви приймаєте у себе  українців за схемою «Дім для українців» і маєте певні питання?
Безкоштовний, багатомовний сервіс –  Settled – тут, щоб допомогти!
Please click here to view this page in English.

У березні 2022 року у відповідь на вторгнення росії в Україну та створення урядом Великої Британії нових програм для громадян України Settled запустив сервіс з надання підтримки з імміграційних питань українцям, які мають надію знайти прихісток у Великій Британії. Цей сервіс також для українців, які вже знаходяться у Великій Британії і потребують допомоги в отриманні доступу до своїх прав.   

Юлія Ісмаіл очолює службу, вона була адвокатом і юристом в Україні, а зараз є акредитованим радником з питань імміграції у Великій Британії. Україномовні юристи на волонтерських засадах надають консультації разом з експертами з імміграційних питань, які працюють в команді Settled.

Консультації надаються українською та англійською мовами абсолютно безкоштовно. Settled має акредитацію OISC (офіційний керівний орган для компаній, що надають імміграційні послуги у Великій Британії).

Ми співпрацюємо напряму з Home Office і маємо можливість прискорити вирішення складних або довгоочікуваних справ, де це необхідно.  

* Ви можете написати листа на електронну адресу: [email protected]Якщо необхідно, залиште свій номер телефону, ми перетелефонуємо з міжнародного номеру.

* Ми оновлюємо інформацію про зміни в правилах та умовах перебування українців у Великій Британіх у   Facebook group

Доєднуйтесь і будьте в курсі останніх змін. 

* Відповіді на поширені питання ви можете прочитати тут.

Ми надаємо допомогу:

  • Ukraine Family Scheme: возз’єднання з рідними, які вже проживають у Великій Британії 
  • Homes For Ukraine Scheme:  заяви на отримання візи по спонсорській програмі в Великій Британії, в тому числі заяви дітей без супроводу батьків.
  • Ukraine Extension Scheme розширена програма для українців

Ми не можемо допомогти з: 

пошуком українських сімей для проживання у вашому домі, або знайти спонсора українцю у Великій Британії. 

Актуальна  інформація з пошуку спонсорів тутОрганізаціі, які безпосередньо займаються пошуком спонсорів для українських родин, та схвалені урядом Великої Британії  Citizens UK (through USPUK),  Refugees at HomeResetWorld Jewish ReliefOporaLove Bristol and St John of God Hospitaller Services. 

 

“Я так вдячна цій країні і вашій організації! Мільйон тисяч раз я не втомлюся повторювати: Дякую Вам Дякую Вам за те, що Ви є в цьому світі!”

"Радниця Settled Ukraine Advice взяла на себе всі організаційні питання з подачею документів на візу. Вона допомогла мені вирішити це питання швидко, абсолютно безкоштовно... Я дуже вдячна долі за те, що дізналась про цю організацію, коли допомога мені була дуже потрібна."

Катя – українка, яка проживає в Англії. Її син-підліток після раптової смерті бабусі залишився в зоні бойових дій один.

Намагаючись, зробити для нього візу, вона двічі заплатила юристам, але без результату, втрачаючи дорогоцінний час.

Врешті решт вона дізналась про Settled…

Катя розповідає свою історію в цьому короткому відео (3 хвилини з субтитрами англійською).

Томіла народила сина у Великій Британії, рятуючи його від війни в Україні.

Settled безкоштовно надав консультації українською мовою та допоміг їй подати заяву на візу, про потребу в якій вона навіть мала згадки.  

(2-хвилинне відео з англійськими субтитрами

Settled - благодійна організація.

Для того, щоб ми могли надати безцінну допомогу якомога більшій кількості людей, які цього потребують, будь ласка, підтримайте нас і зробіть посильну пожертву.

Будьте ласкаві, перегляньте наше зимове звернення 2022 Ukraine Appeal. Вдячні за ваш час і бажання допомогти.

We’re here to help you with your Settled Status to remain in the UK. We have 100 volunteers on hand who can provide advice in all EU lanaguages.

Are Children Involved?

Verified by MonsterInsights